Powiarowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie

O nasKontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie jako realizator rządowego programu „ Dobry Start" informuje, że od 3 sierpnia 2020 r. do dnia 30 listopada 2020 r. przyjmowane będą wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia „ Dobry Start".

W przypadku rodzin zastępczych oraz osób usamodzielnianych Świadczenie „Dobry Start” w kwocie 300 zł przysługuje, bez względu na wysokość dochodu, raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci i młodzież oraz osoby usamodzielniane do ukończenia 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają       je do ukończenia przez nie 24. roku życia.

Wnioski złożone po 30 listopada 2020 r. pozostawia się bez rozpatrzenia.

Wnioski należy składać w formie papierowej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie                  ul. Partyzantów 21. Zachęcamy do składania dokumentów w skrzynce podawczej znajdującej się przed głównym wejściem do Przychodni Rejonowej nr 2 w Myszkowie ul. Partyzantów 21

Bezpośrednia obsługa petentów realizowana jest po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty:

kontakt e-mailowy PCPR pcprmyszkow1@wp.pl

kontakt telefoniczny PCPR tel. 34/315-79-08

Prosimy pamiętać o obowiązkowych maseczkach i środkach ostrożności.Druk wniosku o ustalenie prawa do świadczenia „ Dobry Start” dostępny jest w siedzibie tut. Centrum oraz poniżej:

Wniosek_dobry_start_dla_pieczy zastępczej.pdf

 

 

  bip  

 

   pfron  

 

 

 

   efs

                  E F S

 

         

       Powiat Myszkowski

 

 


 

            Mapa dojazdu

powered by Arisco